fbpx

Pokud i Vy uvažujete o odstranění tetování či pigmentací, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci/testovací ošetření zdarma. Pro zaslání předběžné kalkulace odstranění tetování nám prosím zašlete emailem (nebo pomocí níže uvedeného formuláře) fotografii Vašeho tetování s přiloženým metrem/pravítkem v těsné blízkosti tetování a informaci o jeho stáří. Kalkulace Vám bude zaslána nejdéle během 2 pracovních dní.

Hybernská 24, Praha 1 - v pasáži Hybernská centrum

+ 420 273 136 126

info@odstraneni-tetovani-laserem.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Zadejte Váš email ještě jednou pro kontrolu (vyžadováno)

Váš telefon

Jak je staré Vaše tetování?

Vaše zpráva

[honeypot site-492]

Pro přesnější kalkulaci přiložte fotografii Vašeho tetování s pravítkem. Je možné přidávat soubory v maximální velikost 1 Mb. V případě větších souborů nám fotografie prosím zašlete na náš email: info@premier-clinic.cz

Objednejte se na bezplatnou konzultaci / testovací ošetření zdarma

Ochrana pokožky a laserové odstranění tetování

odstraněni tetovani2Bezpečnost odstranění tetování – ochrana pokožky a laserové odstranění tetování

 

Věděli jste, že UV záření (sluneční či ze solária) může způsobit ztmavení ošetřené oblasti, pokud jste na ni v nedávné době absolvovali laserové odstranění tetování? Hyperpigmentace, jak se odborně toto ztmavení nazývá, může vypadat jako tmavší hnědý stín, který ale naštěstí většinou sám během několika měsíců vymizí. Vzniku nežádoucích tmavých pigmentací je však možné snadno předejít.
 
Nejvhodnější ochranou je nošení vhodného oděvu, přičemž světlejší oblečení poskytuje lepší ochranu před sluncem v porovnání s tmavými barvami. Po odhojení ošetření oblasti je možné použít také krém na opalování s ochranným faktorem 50+, který budete aplikovat na oblast každé 3 hodiny. Mějte na paměti, že největší míru ochrany si žádá slunce u moře a obecně sluneční záření mezi 11 – 15 hodinou.
 
Pokud nechcete používat krém na opalování, můžete užívat jako ochranu před UV zářením oblečení s integrovaným ochranným faktorem. Mnoho obchodů, zejména těch sportovních, mají dnes v nabídce již UV rukávy, UV čepice, UV rukavice atd. UV oblečení je možné zakoupit také on-line. Stačí zadat do vyhledávače „UV oblečení“.
 
Ochrana před UV zářením je také vhodná v době před laserovým ošetřením a to z důvodu minimalizace vzniku nežádoucích hypopigmentací, nebo-li bílých míst po ošetření.

 

Závěrečný tip: po posledním ošetření laserem může být nutné chránit pokožku po dobu až několika měsíců. Každý případ je jiný, a proto se vždy zeptejte ošetřujícího personálu na doporučenou dobu ochrany před UV zářením ve Vašem konkrétním případě.
Ochrana proti UV záření po proceduře odstranění tetování = dobré výsledky = přirozený vzhled pokožky.
 

CLOSE
CLOSE