fbpx

Pokud i Vy uvažujete o odstranění tetování či pigmentací, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci/testovací ošetření zdarma. Pro zaslání předběžné kalkulace odstranění tetování nám prosím zašlete emailem (nebo pomocí níže uvedeného formuláře) fotografii Vašeho tetování s přiloženým metrem/pravítkem v těsné blízkosti tetování a informaci o jeho stáří. Kalkulace Vám bude zaslána nejdéle během 2 pracovních dní.

Hybernská 24, Praha 1 - v pasáži Hybernská centrum

+ 420 273 136 126

info@odstraneni-tetovani-laserem.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Zadejte Váš email ještě jednou pro kontrolu (vyžadováno)

Váš telefon

Jak je staré Vaše tetování?

Vaše zpráva

[honeypot site-492]

Pro přesnější kalkulaci přiložte fotografii Vašeho tetování s pravítkem. Je možné přidávat soubory v maximální velikost 1 Mb. V případě větších souborů nám fotografie prosím zašlete na náš email: info@premier-clinic.cz

Objednejte se na bezplatnou konzultaci / testovací ošetření zdarma

Proč si vybrat nás?

Disponujeme několika lékařskými lasery

Díky použití několika laserů můžeme efektivněji odstranit tetování všech barev. Naše lasery splňují normy Směrnice Rady 93/42/EEC a Nařízení vlády č. 336/2004 Sb. a podléhají tak nejpřísnějším bezpečnostním nařízením. Podrobnější informace o našich laserech naleznete zde.

Vzduchové chlazení ZCryo

Jako jediní v ČR nabízíme k odstranění tetování ZDARMA také chlazení německým přístrojem Zimmer Cryo 6 pro větší úbytky tetovacího pigmentu, menší bolestivost a rychlejší hojení!

Šest let zkušeností v oblasti laserového odstranění tetování

Díky našim zkušenostem a kvalitě používaných laserů se pyšníme pouze cca 0,5% rizikem vzniku vzniku jizev. Připojte se k našim spokojeným klientům!

Ocenění TOP lékař pro proceduru odstranění tetování

V roce 2014 jsme získali ocenění “top lékař pro odstranění tetování” na prestižním portále plasticka-chirurgie.info.

Specializujeme se na laserové odstranění tetování

Jsme specializované laserové pracoviště pro odstranění tetování a díky skvělým výsledkům naší práce nás vyhledávají i zahraniční klienti. Disponujeme mnoha pozitivními referencemi.

Vynikající poměr cena/kvalita ošetření

ZDARMA Vám nabízíme konzultace a testovací zákrok na malé ploše, abychom Vám dokázali účinnost našich přístrojů. Nabízíme také ošetření na splátky.

Neustále se vzděláváme

V oblasti laserového odstranění tetování se neustále vzděláváme, sledujeme pro Vás ty nejnovější světové trendy, navštěvujeme světové i české lékařské kongresy a veletrhy – např. IMCAS v Paříži, EADV ve Vídni, Medica v Düsseldorfu, kongresy pořádané Společností estetické a laserové medicíny ČLS JEP atd.

Reálné fotografie, reální klienti

Narozdíl od většiny ostatních pracovišt se prezentujeme reálnými fotografiemi skutečných klientů. Neukazujeme Vám proto fotografie stažené z internetu, fotografie od výrobců přístrojů atd.

Provozovatel

Laserové centrum provozuje divize BP Medical zabývající se prodejem, servisem a školením zdravotnické techniky určené pro kliniky estetické dermatologie a plastické chirurgie v ČR a SR. Díky tomu, že se zabýváme prodejem zdravotnické techniky si modernizaci přístrojového vybavení můžeme dovolit častěji než ostatní pracoviště.

Hygiena

Dodržujeme maximální hygienické standardy, které jsou dokonce nad rámec vyžadované platné legislativy.

Lokalita

Laserové centrum na Praze 1 s vynikající dopravní dostupností a možností bezproblémového parkování.

Personál

Disponujeme vysokoškolsky vzdělaným zdravotnickým personálem, který prošel náročným školením u výrobců a dalšími školeními vyžadovanými současnou legislativou.

CLOSE
CLOSE