fbpx

Mnoho let zkušeností s odstraněním tetování

Máme reálné a velmi spokojené klienty. Je pro nás důležité, abyste i Vy byli spokojeni.

Přečtěte si, co nám naši klienti posílají a nechte si zaslat nezávaznou kalkulaci pro odstranění Vašeho tetování.

Děkuji Vám za vaší profesionalitu a nadstandardní péči. Minulý měsíc jsem u Vás byla na posledním ošetření a myslím, že už jich více nebude potřeba. Ještě jednou Vám děkuji za vše, budu Vás ráda všude doporučovat! S pozdravem K.M.

Měl jsem několik tetování, které jsem si nechal odstranit. Na klinice jste velmi přátelští a flexibilní co se týče objednacích termínů. Důkladně jste mi vysvětlili celý proces a pravděpodobnost úspěchu odstranění jednotlivých tetování. S výsledky jsem velmi spokojen a doporučil jsem vás i hodně lidem z mého okolí a kdybych to nedejbože ještě někdy v budoucnu potřeboval s jiným tetováním, tak bych se k vám určitě vrátil.

Tohle místo mám rád, protože zdravotní sestřičky je úžasné. Díky jejich precizní práci s laserem jsem se mohl definitivně zbavit tetování v obličeji a našel jsem si díky tomu i novou práci. Ještě jednou vám z celého srdce děkuji!

Dnes jsem u vás absolvovala odstranění tetování a mile mě překvapila rychlost zákroku. Když mě tatér tetoval, strávila jsem u něho skoro celé odpoledne. Ale u vás byl zákrok během 5 min. hotový. To je paráda :-). Takže se uvidíme zase za pár týdnů. Mějte se

Děkuji Vám za vaší profesionalitu a nadstandardní péči. Minulý měsíc jsem u Vás byla na posledním ošetření a myslím, že už jich více nebude potřeba. Ještě jednou Vám děkuji za vše, budu Vás ráda všude doporučovat! S pozdravem K.M.

Dobrý den, zasílám fotku tetování, které jsem si nechal udělat po zesvětlování laserem u Vás. Jsem moc spokojen, cover up prováděl jeden z nejlepších tatérů v Česku a myslím že parádní práce. Pracuji s vínem a vinnou révou, takže tématika byla jasná 🙂 Přeji pěkný den a mnoho úspěchů!! Martin V.

Podstoupila jsem již 2x odstranění permanentu a jsem velmi spokojená, barva mizela již po prvním ošetření. Nyní jsem po druhém zákroku, po laseru se hojím a je zřejmé, že více ošetření nebudu potřebovat. Konečně mi někdo pomohl po dlouhých 14 letech ne příliš hezkého permanentního make upu. Naprosto doporučuji, skvělý přístup ke klientům, vše vysvětleno před zákrokem. Silvie

Dobrý den, minulý týden jsem byla poprvé na prvním ošetření odstranění tetování u Vás. Pokud to bude postupovat takto rychle, věřím, že se tetování brzy zbavím. Děkuji za všechny informace.

Had a session in June. I saw instant results, tattoo faded much more than I expected. When I went back to Ireland, where I live, I paid for a session much more and it did not fade half as much. The nurses have one powerful laser and it was less painful with the cooling system. Excellent. The ladies here were very genuine and caring with lots of knowledge. Very professional. Better than most clinics out there I can imagine!

Děkuji Vám za celý průběh mých návštěv u Vás, protože díky Vám jsem ušetřila oproti ostatním klinikám nemalé peníze. Chodila jsem dříve na laser Pure skin a 4 ošetření tam byly jako jedno ošetření u Vás! Pozdravuji hlavně Zuzanku na pobočce v Hybernské, je to sluníčko. Krásný den Vám přeji.

Pro mne jste ti největší profesionálové, jaké si dokáži představit. Jinde tvrdí, že tetování zmizí, ale není to pravda, protože jen trošku zesvětlá. Viděla jsem vážně strašné odstranění tetování plné jizev od ostatních, kteří se očividně v tomto oboru nevyznají tak dobře. Jste právem hrdí na to, co děláte a jak to děláte. Jednoduše řečeno – jste nejlepší!

Děkuji Vám za laskavost a naprosto skvělý přístup. Také děkuji moc za informace. Myslím, že budu potřebovat celkem tak 3 – 4 ošetření, po prvním zákroku zmizelo odhaduji tak 40% tetování, což jsem opravdu nečekala. T.

Jsme profesionálové s tradicí od roku 2011

Máme reálné a velmi spokojené klienty. Je pro nás důležité, abyste i Vy byli spokojeni.

Více než tisíc klientů prošlo naší klinikou Premier Clinic a nechali si odstranit tetování naším profesionálním laserem.

Ještě jsem nezažil, aby se ke mně ve zdravotnictví chovali tak slušně a ochotně, a proto jsem tady pravidelným zákazníkem. Čeká mě třetí sezení – odstranění tetování a několik termínů jsem musel z důvodu práce zrušit. Nikdy nebyl problém, vždy mi vyšli vstříc. Při ošetření to mírně štípe, ale díky znecitlivujícímu chlazení je to snasitelné a už po prvním laserování jsem měl vidět prosvětlání. Mohu odpřisáhnout, že se v tomto laserovém centru svého tetování zcela zbavíte a navíc bez jizvy takže ho všem vřele doporučuji! Lukáš Krejčí

Včera jsem byla na konzultaci ve vašem centru a velice mě potěšil váš přistup. Dostala jsem spoustu informaci nejen o samém zákroku, ale i o následné péči. To se mi ještě nikde nestalo, aby mě personál tak hodně o všem informovoval. Když jsem se rozhodovala, zda-li si tetovaní nechat odstranit nebo si ho i nadále ponechat, tak po navštěvě ve všem centru jsem si řekla “do toho jdu” a tetování půjde pryč :o)

Chtěla bych Vám poděkovat za to, že jste mi pomohli se zbavit mého tetování z mládí, za které jsem se velmi styděla a dělalo mi problémy i v mém zaměstnáí. Také děkuji za nabídutou slevu při tolikém opakování ošetření, díky tom u jsem nezruinovala rodinný rozpočet.

Jezdím k Vám na odstraňování 1 velkého a 2 menších tetování, ale zatím všechny mizí úplně stejně, zatím tedy hodně pomalu, ale v posledních dnech, i když už mám tetování dávno zahojené, se mi zdá, že začalo konečně mizet víc? Je možné, že mizí i po zahojení? Například imunitním systémem nebo tak něco? Určitě budu v ošetření pokračovat.

Dobrý den, minulý týden jsem podstoupil první odstranění tattoo, ale i když bylo ošetření trošičku nepříjemné, rád se k vám vrátím na další ošetření (také proto, že prý další ošetření bolí méně:-)). Sestřička byla moc ochotná a sympatická. Přeji Vám hezký den, Vráťa K

Dostala jsem na vás doporučení od jedné mé známé z rodiny. Velice ráda bych se chtěla k Vám objednat na konzultační setkání ohledně mého požadovaného zákroku. Bohužel mám tetování, které mi dělá potíže, především v létě, kdy se snažím nosit trička s delším rukávem, aby tetování nešlo moc vidět. Bohužel na něj nejsem hrdá, zvažovala jsem i přetetování, ale nakonec jsem se rozhodla, že bych byla velice ráda, kdyby šlo tetování odstranit.

Až se mi barva úplně odplaví, ráda zašlu fotky před zákrokem a po 🙂 Jsem spokojená již teď. Už si včera lidi kolem mě všimli změny, že to bude moc hezké, v obočí rostou konečně chlupy, které tam dlouho nebyly, jelikož kosmetička, co dělala permanent, úplně vyjela z dráhy, takže jsem musela chloupky celé léta vytrhávat. Jsem nadšená z vaší práce, čekala jsem na tento laser opravdu dlouhá léta 🙂 . Přeji všem hezký den a pro vás ostatní, co se trápíte nevzhledným tetováním: opravdu doporučuji, sice laserování není úplně příjemná záležitost, ale těch pár minut se dalo zvládnout!

Nechat se tetovat nebo si tetování odstranit je velmi osobní rozhodnutí. Jsem rád, že jsem se rozhodl právě pro vaše laserové centrum, protože se u vás cítím bezpečně a nemám pocit, že byste někoho soudili pro význam nebo umístění jeho tetování,jako se mi to stalo na jiných klinikách,kde jsem byl předtím na konzultaci.

Dnes som bola u vás na konzultacii ohladne odstranenia tetovania (lebka na rameni cca 13x10cm) a Vaša velmi milá sestrička ma informovala o tom, ze vám fotografie mojho tetovania přepošle dnes večer, aby ste mi mohli stanovit cenu. Dakujem vopred za odpověd a za vás pristup, ktory je velmi profesionalny a slecna,ktora ma dnes oboznamila s roznymi info ohladne odstranenia tetovania ci o dalsich procedurach moznych vo vasom laserovem centru, ktore urcite v blizkej buducnosti i ja sama podstupim, bola velmi napomocna s příjemným pristupom k zakaznikom. Velmi sa mi pacila moznost testu zakroku po kterom bylo vidno zesvetlanie.

Marketa is the best! Don’t go anywhere else:-)

Je to nejlepší místo s velice profesionální péčí o své klienty. Podle mé zkušenosti je to nejlepší místo, kam můžete na odstranění tetování jít.

Dobrý den, chci moc poděkovat za rychlou odpověď,výpočet ceny a hlavně nabídnutou slevu, jelikož jsem z výtvoru pana tatéra opravdu nešťastná jsem rozhodnutá zákrok podstoupit, navíc slečna se kterou jsem včera mluvila na vaší pobočce byla moc milá a uklidnila mě, že to zvládnem:-)) takže máte mou plnou důvěru. První zákrok bych chtěla podstoupit co nejdříve. Předem za vše moc děkuji a přeji krásný den Renata K.

Máte obavy z bolestivého zákroku?

Nezávazně nás kontaktujte a my Vám rádi obavy vyvrátíme.

Dobrý den, včera jsem u vás nechala po druhé odstranit tetování. Po prvním odstranění byl výsledek viditelný ihned a po druhém odtranění je vidět jen malá změna. Je možné, že je to způsobeno novým laserem a výsledek bude vidět až za pár dní? Děkuji moc a krásný den.

Děkuji za vyčerpávající informace, ještě jsem u vás nebyla a už teď vás budu všude doporučovat:) Moc děkuji a těším se, zatím se mějte hezky a přeji hodně spokojených zákaznic, Monika K.:)

Četla jsem pozitivní recenze na Vaše centrum. Chtěla bych se zeptat je-li možné odstranit tetování bez jizev ?

Děkuji za podrobné informace, které mě chyběly. Je to pro mě první zkušenost a tudíž jsem nevěděla, jak bude odstranění probíhat. Očekávala jsem rychlejší průběh, a proto jsem byla z pomaleji mizícího tetování tak překvapená. Objednám se k Vám na další ošetření a pokusím se být trpělivá.

Jsem velmi potěšená Vaším kontaktem a informacemi. Věřte či nevěřte, v životě jsem mnoho hloupostí nenadělala, ale tento s tetováním byl opravdu jedním z těch nejmarkantnějších. Nyní mám tetování týden, tudíž zřejmě teď hned tetování odstraňovat není vhodné. Ale jakmile uplyne nějaká doba po vyhojení, moc ráda se na Vás, pokud dovolíte, obrátím. Již předem moc děkuji a těším se na viděnou. Petra V.

Je to zhruba 5 dní, kdy jsem se z nerozvážnosti nechala potetovat. Tetování je tedy velmi čerstvé a já bych hned po jeho zahojení chtěla začít s odstraněním. Jelikož bydlím cca 200 km od Prahy, dneska jsem k vám volala, že bych se k Vám ráda bych se objednala na konzultaci a následně ten den na ošetření. Mimochodem byli jste velice milí a řekli jste mi, že cenovou kalkulaci mám řešit raději po emailu, abyste věděli jak dlouho bude ošetření asi trvat, tak Vám píši a fotku posílám v příloze.

Po přečtení tolika pozitivních referencí bych měla zájem o odstranění tetování, mám ho na obou nártech, jedná se o nápis – docela tenké linky, můžu zaslat foto. Tetování je necelé dva roky staré. Dostala se mi příležitost pracovat jako letuška a v tom případě bych si ho bohužel musela nechat odstranit. Chtěla jsem se zeptat kolik je potřeba sezení, když se totiž teď rozhodnu práci přijmout, budu muset za 8 týdnů odletět. Je možné to do té doby stihnout? Děkuji za dosavadní pozitivní přístup a komunikaci.

Předem Vám moc děkuji za email, velice mě potěšil. Jsem moc ráda, že objednávky lze uskutečnit i v sobotu, takže pro mě není problém se až do Prahy dostat. Doufám, že nebude problém v tom, že tetování mám umístěné na prsu a staré je přes 10 let, což by měla být pravděpodobně výhoda. Přeji krásný den. S pozdravem Jana Z.

Dobrý den, měla bych prosbu chodím na odstranování tetování do Platnéřské, je to soukromá klinika, už jsem šla potřetí a pokaždé dávám 4 000 Kč, ale dala mi na vás kontakt známá, která už k vám chodí a je moc spokojená a neplatí u vás moc, tak v příloze jsem vám zaslala fotku čerstvě po odstranování, tak se nelekněte, ale chtěla jsem se zeptat jestli by mě u vás odstranění nevyšlo levněji. Už jsem za to dala 12 000 Kč a bůhví kolikrát tam ještě půjdu, tak bych se chtěla zeptat u vás na cenu. Děkuju za odpověď.

Dobrý den, našel jsem Vaše webové stránky a velmi dobré hodnocení Vaší práce. Chtěl jsem se zeptat na nějaké informace ohledně odstranění tetování. Mám tzv. rukáv – tedy tetování po celé ruce, od ramene až k zápěstí. Tetování mám barevné, od modré, přes růžovou, červenou, fialovou barvu až k tmavě černé. Zajímala by mě přbližná částka za celkové odstranění a čas, který by zákrok zabral. Měřím 180 cm a ruku nemám nijak extra svalnatou, takže se jedná o naprosto průměrnou velikost. Předem děkuji za odpověď, s pozdravem V.M.

Po přečtení tolika pozitivních referencí bych měla zájem o odstranění tetování, mám ho na obou nártech, jedná se o nápis – docela tenké linky, můžu zaslat foto. Tetování je necelé dva roky staré. Dostala se mi příležitost pracovat jako letuška a v tom případě bych si ho bohužel musela nechat odstranit. Chtěla jsem se zeptat kolik je potřeba sezení, když se totiž teď rozhodnu práci přijmout, budu muset za 8 týdnů odletět. Je možné to do té doby stihnout? Děkuji za dosavadní pozitivní přístup a komunikaci.

nezávazná konzultace

Objednat se

Pro přesnou kalkulaci odstranění tetování laserem nám prosím zašlete Vaší fotografii pomocí tohoto kontaktního formuláře s přiloženým metrem a stářím Vašeho tetování. Do 48 hodin Vám zašleme konečnou cenovou nabídku přesně pro Vás.