fbpx

Jak nás hodnotí naši klienti?

5/5
Dlouho jsem hledala na internetu jaké pracoviště mám na odstranění tetování využít. Jsem velmi ráda, že jsem zvolila Vás. Před Vámi jsem byla na testovacím ošetření u konkurence a výsledek nebyl ani z 10% takový jako u Vás. Děkuji moc za perfektní péči.
Hodnocení od klienta
5/5
Děkuji za vyčerpávající informace, ještě jsem u vás nebyla a už teď vás budu všude doporučovat:) Moc děkuji a těším se, zatím se mějte hezky a přeji hodně spokojených zákaznic, Monika K.:)
Hodnocení od klienta
5/5
Dobrý den, chci moc poděkovat za rychlou odpověď,výpočet ceny a hlavně nabídnutou slevu, jelikož jsem z výtvoru pana tatéra opravdu nešťastná jsem rozhodnutá zákrok podstoupit, navíc slečna se kterou jsem včera mluvila na vaší pobočce byla moc milá a uklidnila mě, že to zvládnem:-)) takže máte mou plnou důvěru. První zákrok bych chtěla podstoupit co nejdříve. Předem za vše moc děkuji a přeji krásný den Renata K.
Hodnocení od klienta
5/5
Je to nejlepší místo s velice profesionální péčí o své klienty. Podle mé zkušenosti je to nejlepší místo, kam můžete na odstranění tetování jít.
Hodnocení od klienta
5/5
Dnes som bola u vás na konzultacii ohladne odstranenia tetovania (lebka na rameni cca 13x10cm) a Vaša velmi milá sestrička ma informovala o tom, ze vám fotografie mojho tetovania přepošle dnes večer, aby ste mi mohli stanovit cenu. Dakujem vopred za odpověd a za vás pristup, ktory je velmi profesionalny a slecna,ktora ma dnes oboznamila s roznymi info ohladne odstranenia tetovania ci o dalsich procedurach moznych vo vasom laserovem centru, ktore urcite v blizkej buducnosti i ja sama podstupim, bola velmi napomocna s příjemným pristupom k zakaznikom. Velmi sa mi pacila moznost testu zakroku po kterom bylo vidno zesvetlanie.
Hodnocení od klienta
5/5
Nechat se tetovat nebo si tetování odstranit je velmi osobní rozhodnutí. Jsem rád, že jsem se rozhodl právě pro vaše laserové centrum, protože se u vás cítím bezpečně a nemám pocit, že byste někoho soudili pro význam nebo umístění jeho tetování,jako se mi to stalo na jiných klinikách,kde jsem byl předtím na konzultaci.
Hodnocení od klienta
5/5
Až se mi barva úplně odplaví, ráda zašlu fotky před zákrokem a po 🙂 Jsem spokojená již teď. Už si včera lidi kolem mě všimli změny, že to bude moc hezké, v obočí rostou konečně chlupy, které tam dlouho nebyly, jelikož kosmetička, co dělala permanent, úplně vyjela z dráhy, takže jsem musela chloupky celé léta vytrhávat. Jsem nadšená z vaší práce, čekala jsem na tento laser opravdu dlouhá léta 🙂 . Přeji všem hezký den a pro vás ostatní, co se trápíte nevzhledným tetováním: opravdu doporučuji, sice laserování není úplně příjemná záležitost, ale těch pár minut se dalo zvládnout!
Hodnocení od klienta
5/5
Dostala jsem na vás doporučení od jedné mé známé z rodiny. Velice ráda bych se chtěla k Vám objednat na konzultační setkání ohledně mého požadovaného zákroku. Bohužel mám tetování, které mi dělá potíže, především v létě, kdy se snažím nosit trička s delším rukávem, aby tetování nešlo moc vidět. Bohužel na něj nejsem hrdá, zvažovala jsem i přetetování, ale nakonec jsem se rozhodla, že bych byla velice ráda, kdyby šlo tetování odstranit.
Hodnocení od klienta
5/5
Dobrý den, minulý týden jsem podstoupil první odstranění tattoo, ale i když bylo ošetření trošičku nepříjemné, rád se k vám vrátím na další ošetření (také proto, že prý další ošetření bolí méně:-)). Sestřička byla moc ochotná a sympatická. Přeji Vám hezký den, Vráťa K
Hodnocení od klienta
4/5
Jezdím k Vám na odstraňování 1 velkého a 2 menších tetování, ale zatím všechny mizí úplně stejně, zatím tedy hodně pomalu, ale v posledních dnech, i když už mám tetování dávno zahojené, se mi zdá, že začalo konečně mizet víc? Je možné, že mizí i po zahojení? Například imunitním systémem nebo tak něco? Určitě budu v ošetření pokračovat.
Hodnocení od klienta
5/5
Chtěla bych Vám poděkovat za to, že jste mi pomohli se zbavit mého tetování z mládí, za které jsem se velmi styděla a dělalo mi problémy i v mém zaměstnáí. Také děkuji za nabídutou slevu při tolikém opakování ošetření, díky tom u jsem nezruinovala rodinný rozpočet.
Hodnocení od klienta
5/5
Včera jsem byla na konzultaci ve vašem centru a velice mě potěšil váš přistup. Dostala jsem spoustu informaci nejen o samém zákroku, ale i o následné péči. To se mi ještě nikde nestalo, aby mě personál tak hodně o všem informovoval. Když jsem se rozhodovala, zda-li si tetovaní nechat odstranit nebo si ho i nadále ponechat, tak po navštěvě ve všem centru jsem si řekla “do toho jdu” a tetování půjde pryč :o)
Hodnocení od klienta
5/5
Ještě jsem nezažil, aby se ke mně ve zdravotnictví chovali tak slušně a ochotně, a proto jsem tady pravidelným zákazníkem. Čeká mě třetí sezení – odstranění tetování a několik termínů jsem musel z důvodu práce zrušit. Nikdy nebyl problém, vždy mi vyšli vstříc. Při ošetření to mírně štípe, ale díky znecitlivujícímu chlazení je to snasitelné a už po prvním laserování jsem měl vidět prosvětlání. Mohu odpřisáhnout, že se v tomto laserovém centru svého tetování zcela zbavíte a navíc bez jizvy takže ho všem vřele doporučuji! Lukáš Krejčí
Hodnocení od klienta
5/5
Děkuji Vám za laskavost a naprosto skvělý přístup. Také děkuji moc za informace. Myslím, že budu potřebovat celkem tak 3 – 4 ošetření, po prvním zákroku zmizelo odhaduji tak 40% tetování, což jsem opravdu nečekala. T.
Hodnocení od klienta
5/5
Pro mne jste ti největší profesionálové, jaké si dokáži představit. Jinde tvrdí, že tetování zmizí, ale není to pravda, protože jen trošku zesvětlá. Viděla jsem vážně strašné odstranění tetování plné jizev od ostatních, kteří se očividně v tomto oboru nevyznají tak dobře. Jste právem hrdí na to, co děláte a jak to děláte. Jednoduše řečeno – jste nejlepší!
Hodnocení od klienta
5/5
Děkuji Vám za celý průběh mých návštěv u Vás, protože díky Vám jsem ušetřila oproti ostatním klinikám nemalé peníze. Chodila jsem dříve na laser Pure skin a 4 ošetření tam byly jako jedno ošetření u Vás! Pozdravuji hlavně Zuzanku na pobočce v Hybernské, je to sluníčko. Krásný den Vám přeji.
Hodnocení od klienta
5/5
Had a session in June. I saw instant results, tattoo faded much more than I expected. When I went back to Ireland, where I live, I paid for a session much more and it did not fade half as much. The nurses have one powerful laser and it was less painful with the cooling system. Excellent. The ladies here were very genuine and caring with lots of knowledge. Very professional. Better than most clinics out there I can imagine!
Hodnocení od klienta
5/5
Dobrý den, minulý týden jsem byla poprvé na prvním ošetření odstranění tetování u Vás. Pokud to bude postupovat takto rychle, věřím, že se tetování brzy zbavím. Děkuji za všechny informace.
Hodnocení od klienta
5/5
Podstoupila jsem již 2x odstranění permanentu a jsem velmi spokojená, barva mizela již po prvním ošetření. Nyní jsem po druhém zákroku, po laseru se hojím a je zřejmé, že více ošetření nebudu potřebovat. Konečně mi někdo pomohl po dlouhých 14 letech ne příliš hezkého permanentního make upu. Naprosto doporučuji, skvělý přístup ke klientům, vše vysvětleno před zákrokem. Silvie
Hodnocení od klienta
5/5
Dobrý den, zasílám fotku tetování, které jsem si nechal udělat po zesvětlování laserem u Vás. Jsem moc spokojen, cover up prováděl jeden z nejlepších tatérů v Česku a myslím že parádní práce. Pracuji s vínem a vinnou révou, takže tématika byla jasná 🙂 Přeji pěkný den a mnoho úspěchů!! Martin V.
Hodnocení od klienta
5/5
Dnes jsem u vás absolvovala odstranění tetování a mile mě překvapila rychlost zákroku. Když mě tatér tetoval, strávila jsem u něho skoro celé odpoledne. Ale u vás byl zákrok během 5 min. hotový. To je paráda :-). Takže se uvidíme zase za pár týdnů. Mějte se
Hodnocení od klienta
5/5
Tohle místo mám rád, protože zdravotní sestřičky jsou úžasné. Díky jejich precizní práci s laserem jsem se mohl definitivně zbavit tetování v obličeji a našel jsem si díky tomu i novou práci. Ještě jednou vám z celého srdce děkuji!
Hodnocení od klienta
5/5
Měl jsem několik tetování, které jsem si nechal odstranit. Na klinice jste velmi přátelští a flexibilní co se týče objednacích termínů. Důkladně jste mi vysvětlili celý proces a pravděpodobnost úspěchu odstranění jednotlivých tetování. S výsledky jsem velmi spokojen a doporučil jsem vás i hodně lidem z mého okolí a kdybych to nedejbože ještě někdy v budoucnu potřeboval s jiným tetováním, tak bych se k vám určitě vrátil.
Hodnocení od klienta
5/5
Děkuji Vám za vaší profesionalitu a nadstandardní péči. Minulý měsíc jsem u Vás byla na posledním ošetření a myslím, že už jich více nebude potřeba. Ještě jednou Vám děkuji za vše, budu Vás ráda všude doporučovat! S pozdravem K.M.
Hodnocení od klienta
>

nezávazná konzultace

Objednat se

Pro přesnou kalkulaci odstranění tetování laserem nám prosím zašlete Vaší fotografii pomocí tohoto kontaktního formuláře s přiloženým metrem a stářím Vašeho tetování. Do 48 hodin Vám zašleme konečnou cenovou nabídku přesně pro Vás.
× Poradíme Vám