fbpx

Odstranění tetování před a po zákroku. Prohlédněte si naše výsledky

Přemýšlíte o odstranění tetování? Snad vám naše fotodokumentace odstranění před a po zákroku pomůže překonat vaše případné obavy. Prohlédněte si výsledky naší práce a rozhodněte se podle nich.

Jak vypadá kůže po odstranění tetování?

Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video
Rádi byste dosáhli podobných výsledků, jaké vidíte výše?
Objednejte se k nám na konzultaci a vyzkoušejte si testovací zákrok zdarma!

Vaše kůže po odstranění tetování bude vypadat zcela přirozeně. O to se postaráme

Naše klinika nabízí špičkovou metodu odstranění tetování laserem.

K dispozici máme jeden z nejmodernějších a nejefektivnějších přístrojů tohoto druhu vůbec, který pracuje v průměru 2x rychleji, než lasery běžné!

Díky vysoké rychlosti laserového pulzu dojde při zákroku k bleskovému roztříštění tetovacího pigmentu, aniž by přitom došlo k poškození či zjizvení okolní pokožky. S takto roztříštěným pigmentem si pak již poradí vaše vlastní imunitní soustava. Počítejte ale s nutností zákrok
opakovat vícekrát – ani sebelepší zařízení nedokáže tetování odstranit jednorázově. Jakmile bude celková procedura u konce, bude vaše kůže vypadat jako nedotčená!

Kontaktujte nás a zjistěte o zákroku více

V případě laserového odstranění se cena určuje podle rozměru tetování. Jestli chcete znát cenu dříve, než se zastavíte na naší klinice, napište nám mail a do přílohy přidejte fotografii tetování, které chcete odstranit. Neprodleně vám odpovíme, s jakou částkou můžete počítat. Můžete si ale domluvit i nezávaznou konzultaci zcela zdarma, jak již bylo uvedeno výše.
Pokud se předem domluvíme na 6 zákrocích, náleží vám sleva 20 %!
Jste studentem? Připomeňte se, jelikož vám nabízíme jedinečnou 20 % slevu!
>

nezávazná konzultace

Objednat se

Pro přesnou kalkulaci odstranění tetování laserem nám prosím zašlete Vaší fotografii pomocí tohoto kontaktního formuláře s přiloženým metrem a stářím Vašeho tetování. Do 48 hodin Vám zašleme konečnou cenovou nabídku přesně pro Vás.
× Poradíme Vám