fbpx

Laserové odstranění permanentního make-upu v oblasti obočí

Nesprávně vytetovaný permanentní make-up obočí může být pro Vaše sebevědomí devastující. Obočí může mít špatnou barvu či tvar a Váš výraz tak může působit nepřirozeně či rozzlobeně. Problémy mívají i klientky, které změnily barvu vlasů a obočí najednou působí nesouladně. Nejvhodnějším řešením je podstoupit laserové ošetření.

Níže uvádíme 11 nejčastěji kladených otázek k laserovému odstranění permanentního make-upu v oblasti obočí.

 

1. Je možné odstranit dobře všechny barvy?
Černá a šedá se odstraňují obecně nejlépe. Tmavě hnědé odstíny obvykle také není problém odstranit. Některé druhy tetovacích barev však obsahují příměsi kovů a obzvláště bílé a pleťové tóny mají z tohoto důvodu tendenci po laserovém zásahu tmavnout a nelze je tudíž dobře odstranit. Před započetím procedury se vždy provádí proto laserový test. Pokud nejste spokojena s vaším permanentním make-upem, vyvarujte se prosím tedy jeho korekci pomocí světlých odstínů, jelikož následné laserové odstranění tetování je velmi komplikované.

 

2. Bolí to?
Ošetření je vnímáno jako lehké štípnutí gumičkou. Na naší klinice nabízíme zdarma za účelem znecitlivění použití německého přístroje Cryo6, který je standardem na mnoha klinikách po celém světě. Pro velmi citlivé klienty je možná aplikace znecitlivující masti za příplatek.

 

3. Odstraní mi laser i chloupky?
Laserové odstranění permanentního make-upu obvykle krátkodobě zesvětlí barvu chloupku, ale pokud se použije vhodný typ laseru – např. Q-switched Nd:YAG laser Pastelle, chloupek samotný se neničí a jeho použití nezpůsobuje řídnutí ochlupení v této oblasti.

 

4. Nevznikne po ošetření jizva?
Pokud budete řádně dodržovat doporučené pokyny týkající se domácí péče, je zde méně než 0,5% šance vzniku jizvy.

 

5. Kolik ošetření bude zapotřebí?
Většina klientů k nám dochází na 1 – 3 ošetření s rozestupem cca 4 – 8 týdnů, přičemž záleží, zda si přejí obočí pouze zesvětlit nebo kompletně odstranit. Každý permanentní make-up je však jiný a proto může být výjimečně zapotřebí i více než 4 opakování ošetření.

 

6. Kolik zaplatím za odstranění permanentního make-upu obou obočí?
Za 1 ošetření zaplatíte 2 450 Kč.

 

7. Kolik zaplatím za přípravky pro domácí péči?
195 Kč.

 

8. Jak probíhá hojení?
Po ošetření můžete očekávat menší či větší otok a zarudnutí, které však vymizí obvykle během několika dnů. Prvních 24 hod po ošetření je vhodné ošetřenou oblast chladit pomocí přikládání studených obkladů. Další instrukce Vám budou sděleny po ošetření.

 

 9. Kdy mohu opět použít tužku na obočí nebo si nechat obočí nabarvit u kosmetičky?
Po laserovém ošetření permanentního make-upu doporučujeme vyčkat alespoň 1 – 2 týdny.

 

10. Kdy se dostaví výsledky?
Světlání ošetřené oblasti probíhá obvykle během následujících 2 – 10 týdnů po laserovém ošetření. Pokud nekouříte a Váš zdravotní stav je dobrý, může blednutí pokračovat pomalou rychlostí po dobu až 1 roku od odstranění tetování.

 

11. Kdy si mohu nechat vytetovat nový permanentní make-up?
Doporučujeme vyčkat min. 6 – 8 týdnů po posledním laserovém ošetření.

 

12. Mám čerstvě vytetovaný permanentní make-up, kdy mohu začít s jeho odsstraňováním.
Doporučujeme vyčkat min. 6 týdnů od jeho aplikace.

Sdílejte informace o odstranění tetování.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on linkedin
Sdílet na Linkdinu
Máte dotaz?
× Poradíme Vám