fbpx

Odstranění tetování - diskuZe

Usilujeme o to aby naši klienti odcházeli plně spokojeni po odstranění tetování. Diskuze na toto téma snad o úrovni našich služeb vypovídá dostatečně.
Jsme rádi za každou zpětnou vazbu – pokud jste již u nás zákrok podstoupili, neváhejte se i vy o své zkušenosti podělit. A pokud ne, třeba vás názor ostatních přesvědčí více než jakákoliv samochvála z naší strany!

Zvažujete odstranění tetování? Zkušenosti našich zákazníků jsou výmluvné

Přehrát video
Přehrát video
5/5

Děkuji za vyčerpávající informace, ještě jsem u vás nebyla a už teď vás budu všude doporučovat:) Moc děkuji a těším se, zatím se mějte hezky a přeji hodně spokojených zákaznic, Monika K.:)

Hodnocení od klienta
5/5

Je to nejlepší místo s velice profesionální péčí o své klienty. Podle mé zkušenosti je to nejlepší místo, kam můžete na odstranění tetování jít.

Hodnocení od klienta
5/5

Děkuji Vám za laskavost a naprosto skvělý přístup. Také děkuji moc za informace. Myslím, že budu potřebovat celkem tak 3 – 4 ošetření, po prvním zákroku zmizelo odhaduji tak 40% tetování, což jsem opravdu nečekala. T.

Hodnocení od klienta

Co u našeho odstranění tetování recenze hodnotí nejlépe?

Výše uvedené příběhy snad dostatečně rozptýlily vaše případné obavy. A vězte, že se jedná pouze o zlomek pozitivní zpětné vazby, které se nám pravidelně dostává. Klienti, kteří u nás zákrok odstranění tetování podstoupili, kladně hodnotí především:

Bezbolestnost procedury.

Zatímco dříve šlo o zákrok pro otrlé, dnes může odstranění podstoupit prakticky každý. Ošetřované místo u nás navíc chladíme moderním přístrojem Z Cryo 6 - bolesti se bát nemusíte.

Rychlost zákroku

Používáme lasery zn. Pastelle, které patří co do výkonu mezi špičku současného trhu. Zákrok je s nimi v průměru 2x rychlejší, než je běžné!

A samozřejmě profesionalitu a empatii našich specialistů.

Vaše tetování nesoudíme a necháváme bez poznámek. Pouze jej odstraňujeme.

Možnost testovacího zákroku.

Našim klientům nabízíme nejprve zkušební zákrok na malé ploše tetování zdarma. Teprve poté se rozhodujete, zda je vaše důvěra v nás oprávněná!

Přijďte k nám na konzultaci, máte-li o odstranění tetování zájem!
Vše předvedeme, vysvětlíme - a snad se také ještě uvidíme! Třeba se mezi recenzemi spokojených zákazníků brzy objeví i ta vaše!

DISKUZE

>

nezávazná konzultace

Objednat se

Pro přesnou kalkulaci odstranění tetování laserem nám prosím zašlete Vaší fotografii pomocí tohoto kontaktního formuláře s přiloženým metrem a stářím Vašeho tetování. Do 48 hodin Vám zašleme konečnou cenovou nabídku přesně pro Vás.
× Poradíme Vám