fbpx

Proč naše klinika

Profesionální přístup

Disponujeme několika lékařskými lasery

Díky použití několika laserů můžeme efektivněji odstranit tetování všech barev. Naše lasery splňují normy Směrnice Rady 93/42/EEC a Nařízení vlády č. 336/2004 Sb. a podléhají tak nejpřísnějším bezpečnostním nařízením. Podrobnější informace o našich laserech naleznete zde.

Vzduchové chlazení

Jako jediní v ČR nabízíme k odstranění tetování ZDARMA také chlazení německým přístrojem pro větší úbytky tetovacího pigmentu, menší bolestivost a rychlejší hojení!

Mnoho let zkušeností v oblasti laserového odstranění tetování

Díky našim zkušenostem a kvalitě používaných laserů se pyšníme pouze cca 0,5% rizikem vzniku vzniku jizev. Připojte se k našim spokojeným klientům!

Péče specialistů

Ocenění TOP lékař pro proceduru odstranění tetování

V roce 2014 jsme získali ocenění “top lékař pro odstranění tetování” na prestižním portále plasticka-chirurgie.info.

Specializujeme se na laserové odstranění tetování

Jsme specializované laserové pracoviště pro odstranění tetování a díky skvělým výsledkům naší práce nás vyhledávají i zahraniční klienti. Disponujeme mnoha pozitivními referencemi.

Vynikající poměr cena/kvalita ošetření

ZDARMA Vám nabízíme konzultace a testovací zákrok na malé ploše, abychom Vám dokázali účinnost našich přístrojů. Nabízíme také ošetření na splátky.

Moderní přístup, vybavení a kvalitní vzdělání

Neustále se vzděláváme

V oblasti laserového odstranění tetování se neustále vzděláváme, sledujeme pro Vás ty nejnovější světové trendy, navštěvujeme světové i české lékařské kongresy a veletrhy – např. IMCAS v Paříži, EADV ve Vídni, Medica v Düsseldorfu, kongresy pořádané Společností estetické a laserové medicíny ČLS JEP atd

Provozovatel

Laserové centrum provozuje divize BP Medical zabývající se prodejem, servisem a školením zdravotnické techniky určené pro kliniky estetické dermatologie a plastické chirurgie v ČR a SR. Díky tomu, že se zabýváme prodejem zdravotnické techniky si modernizaci přístrojového vybavení můžeme dovolit častěji než ostatní pracoviště.

Hygiena

Dodržujeme maximální hygienické standardy, které jsou dokonce nad rámec vyžadované platné legislativy.

Zkušenosti se zákrokem odstranění tetování od roku 2011

Lokalita

Laserové centrum na Praze 1 s vynikající dopravní dostupností a možností bezproblémového parkování.

Personál

Disponujeme vysokoškolsky vzdělaným zdravotnickým personálem, který prošel náročným školením u výrobců a dalšími školeními vyžadovanými současnou legislativou.

Reálné fotografie, reální klienti

Narozdíl od většiny ostatních pracovišt se prezentujeme reálnými fotografiemi skutečných klientů. Neukazujeme Vám proto fotografie stažené z internetu, fotografie od výrobců přístrojů atd.

>

nezávazná konzultace

Objednat se

Pro přesnou kalkulaci odstranění tetování laserem nám prosím zašlete Vaší fotografii pomocí tohoto kontaktního formuláře s přiloženým metrem a stářím Vašeho tetování. Do 48 hodin Vám zašleme konečnou cenovou nabídku přesně pro Vás.
× Poradíme Vám