fbpx

Proč si lidé nechávají odstranit tetování? Jaké jsou důvody, které je k tomuto rozhodnutí vedou?

Průzkumy naznačují, že s tetováním je to podobně jako s manželstvím: Mnoho lidí po něm touží, ale když ho dosáhne, začne přemýšlet, jak se ho zbavit. Zde ale paralela končí, protože odstranění tetování v Praze je u nás daleko snazší a méně bolestné než rozpad manželského soužití. Nevěříte?

Proč si lidé nechávají odstranit tetování?

Jednoduše proto, že nenaplnilo jejich očekávání nebo pro ně přestalo být v určité životní fázi to pravé. Statistiky uvádějí, že každoročně zhruba čtvrtina tetovaných lidí začíná na své tetování nahlížet spatra a do myslí se jim vkrádá touha se ho zbavit. Nicméně celá polovina pochybujících si své tetování ponechává – zřejmě proto, že jsou nedostatečně informováni o možnostech odstranění a mají obavy z invazivity zákroku a stop, které zůstanou po odstranění.

Jednoduše proto, že nenaplnilo jejich očekávání nebo pro ně přestalo být v určité životní fázi to pravé. Statistiky uvádějí, že každoročně zhruba čtvrtina tetovaných lidí začíná na své tetování nahlížet spatra a do myslí se jim vkrádá touha se ho zbavit.

Nicméně celá polovina pochybujících si své tetování ponechává – zřejmě proto, že jsou nedostatečně informováni o možnostech odstranění a mají obavy z invazivity zákroku a stop, které zůstanou po odstranění.

Jaké může mít odstranění tetování důvody aneb časy se mění a my s nimi

Ať si každý sáhne do svědomí, kolik pošetilostí se navyváděl, když byl mladý. Ty ale na rozdíl od tetování nemá napsány na čele, totiž na těle. A takový stav věcí může být neúnosný z mnoha důvodů. 

Práce a kariéra nejdou vždy skloubit s poutavým tetováním. Zvlášť pokud je motiv na dobře viditelné části těla, jako je hřbet ruky, krk nebo dokonce obličej, kde jej neskryje oblečení, může být vaše profesionální kariéra ohrožena.

V radosti ze zamilovanosti si mnoho lidí nechá vrazit do kůže suvenýr partnera – slib věrnosti či jeho jméno. Po rozchodu připomínka bolí a navíc tetování, které už není aktuální, ztěžuje nový začátek.
Změnit životní názor je normální, ale ten starý pak už na kůži nosit nemůžete.

Sebezdatnější profesionál udělá někdy chybu. Čekat několik let na to, až nezdařilý trvalý make up vybledne nebo jej každý den zuřivě přemalovávat je ideální způsob, jak ztrácet čas a sebevědomí. Například odstranění permanentního obočí není u nás nic neobvyklého. 

Módní vlny poznamenávají tetování více než jakoukoliv jinou oblast. Je velmi pravděpodobné, že to, co dnes “frčí”, upadne brzy v zapomnění. Jako např. námořní motivy na mužských pažích na konci minulého století.
Individuálních kuriózních důvodů může být nepočítaně.

Na všechna nechtěná tetování platí jeden univerzální lék – laser, odstraní tetování velmi precizně a zanedlouho už bude vaše nechtěné tetování minulostí. My používáme speciální lasery, které bezbolestně a bez zanechání zbytků odstraňují téměř jakoukoliv malbu kůže, navíc bez jizev. 

Pokud už své tetování nechcete, využijte našich služeb

Sdílejte informace o odstranění tetování.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Linkdinu
Máte dotaz?
>

nezávazná konzultace

Objednat se

Pro přesnou kalkulaci odstranění tetování laserem nám prosím zašlete Vaší fotografii pomocí tohoto kontaktního formuláře s přiloženým metrem a stářím Vašeho tetování. Do 48 hodin Vám zašleme konečnou cenovou nabídku přesně pro Vás.

nezávazná konzultace

Objednat se

Pro přesnou kalkulaci odstranění tetování laserem nám prosím zašlete Vaší fotografii pomocí tohoto kontaktního formuláře s přiloženým metrem a stářím Vašeho tetování. Do 48 hodin Vám zašleme konečnou cenovou nabídku přesně pro Vás.
× Poradíme Vám